Merhaba!

Ben Ecem. 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 2010 yılında mezun oldum. Kısa bir iş tecrübesinin ardından 2012 yılında İngiltere'de bulunan University of Reading'te Marketing & International Management

yüksek lisansımı tamamladım. 

Akademik hayatı sonlandırıp iş hayatına geçtiğimde Dijital Pazarlama alanına yönelmek istediğimi fark ettim. O tarihten itibaren global şirketlerde farklı projelerde görev alarak; içerik üretimi, websitesi

ve sosyal medya yönetimi konularında uzmanlaştım. Şubat 2020 itibarıyla ise sosyal medya, kişisel marka yönetimi ve lider iletişimi konularına odaklanan FLOW: The Agency'nin kurucu ortaklığını üstlendim.

Çalışma hayatımda gün içerisinde aldığım sorular, dijital dünyanın her gün değişen kurallarını araştırırken gözlemlediğim Türkçe kaynak eksikliği ve ajanslarla olan iletişimim sonucunda, sosyal medyayı ele alan bu blog'u hayata geçirmeye karar verdim.

 

Gün içerisinde yaklaşık 13 dakikada bir telefonumuza baktığımız ve

bu sürenin büyük bir kısmını sosyal medyada geçirdiğimiz düşünülürse; şirketlerin, profesyonellerin, sosyal medya ajanslarının ve benim bu alanda öğrenebileceğimiz birçok şey olması tabii ki çok doğal.

Algoritmalardan paylaş butonuna, içerik üretiminden gizlilik ayarlarına her seviyeden farklı konuyu gelin birlikte okuyalım, öğrenelim ve uygulayalım!

Sevgiler...

Soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Teşekkürler! Mesajınızı aldım.

unnamed2.jpg